close
تبلیغات در اینترنت
یادداشت

سایت شخصی علی اکبری

این یک متن آزمایشی است ، برای تغییر متن به قسمت تنظیمات بلوک های دلخواه > اطلاعیه در زیر منوی سایت مراجعه کنید.

یک شب عملیات سخت تر از هزار شبِ ژنو /درسی از شب عملیات کربلای 5 و شب ژنو برای روحانیگفته بودند راه ما را ادامه دهید، بر سر آرمان ها بایستید، هدف ما عزت است و ما برای حفظ دستاورد های خود در مقابل ظالم از جان خود می گذریم.

 

ادمه مطلب

دولت باید دست خود را از جیب مردم بیرون بکشد/ وام 25 میلیونی برای خرید تابوت !!!در شرایط فعلی اقتصادی و با توجه به فلج شدن اقتصاد و معیشت مردم، دولت باید دست خود را ازجیب مردم بیرون کشیده و برای برون رفت از تورم جیب مردم را به حال خود بگذارد.
 

ادمه مطلب

معلم باید بنگاه دار نباشددر میان اصناف مختلف جامعه کسانی هستند که در شغل معلمی به عنوان طلایه داران علم و فرهنگ مشغول هستند، اما از معلمان افرادی یافت می شود که علاوه بر معلمی به شغل دیگری نیز مشغول هستند.

ادمه مطلب

وقتی روحانی آمد...با پایان دولت دهم و با شروع انتخابات ریاست جمهوری سیاست مداران و نامزدهای انتخاباتی شعارهایی را برای دلربایی و جمع کردن رای بیشتر از مردم می دادند که در این میان دکتر روحانی با شعار تدبیر و امید امیدی در دلها ایجاد کرد که وابسه به مذاکرات و طرف غربی بود.

ادمه مطلب

دولت و ملت، همدلی و هم‌ زبانی شعاری اقتصادی تر از همه سالهاتوجه به نامگذاری سالهای اخیر نشان از اهمیت موضوع نام سال در عرصه اقتصاد داخلی و توجه مسئولان در رابطه با موضع سال را نشان میدهد که با دقت در بطن شعار سال 94 "سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی "می توان شعار امسال را اقتصادی تر از سال های گذشته یافت.

 

ادمه مطلب

بازدید از مناطق نظامی رویایی که هرگز واقعیت نداردتحریم های غیر منطقی و ظالمانه که در طول چندین سال مقاومت ملت ایران بر علیه آنها تحمیل شده است بیشتر از آنکه بوی هسته ای و ... بدهد به خاطر مسئله نظامی و موشکی ایران وضع شده است.

ادمه مطلب

مسئله‌ی مرگ و زندگی در مذاکرات لوزان سوئیس"کسانی که دم از مذاکره‌ی با امریکا می‌زنند، یا از الفبای سیاست چیزی نمی‌دانند، یا الفبای غیرت را بلد نیستند؛ ""مسئله‌ی ما با آمریکا این نیست که حالا بر سر دو تا موضوع جهانی یا بین‌المللی یا منطقه‌ای با هم اختلاف نظر داریم، برویم بنشینیم با مذاکره حل کنیم. مسئله مثل مسئله‌ی مرگ و زندگی است؛ مسئله‌ی هست و نیست است.

ادمه مطلب

دولت کارگزار و ملت کار فرما در سال همدلی و همزبانیانتخاب شعار سال با عنوان دولت و ملت،همدلی و همزبانی از طرف مقام معظم رهبری به خوبی گویای اهمیت همدلی و همزبانی بین دولت و ملت  است؛اما بحثی که در این زمینه می توان به آن اشاره کرد این است که آیا دولت می تواند در عمل کارگزار بودن خود را به ملت کارفرما ثابت کند؟

ادمه مطلب

هدایتِ گمراه/1در زندگی زخم هایی هست كه مثل خوره روح را آهسته در انزوا خورده و می تراشد و آدمی را از فطرت باطنی خود دور می کند. این دردها را نمی شود به کسی اظهار کرد و غالبا دوایی که برای این دردها وجود دارد عدم وجود صاحب دردیست که در وجود او این درد نهفته است.

ادمه مطلب

آقای روحانی، این که نشد حرف!اظهار نظرهای متفاو ت و از همه عجیبت تر حرفهای دو پهلوی دولت تدبیر و امید برای تحقیر منتقدان اتفاقی است در دستور کار دولت که هر مخاطبی در مقابل آن می گوید:آقای روحانی، این که نشد حرف!

ادمه مطلب

منتقد باید هلو باشدبرخورد دولت یازدهم با منتقدان عملکردش نیاز به گذر زمان دارد، اما بررسی کارنامه چند ماهه دولت تدبیر و امید، فضای امیدوار کننده‌ای را در مقابل دیدگان منتقدان قرار نمی دهد.

«چرا فقط یک عده معدود کم سواد باید حرف بزنند ...» جمله‌ای بود که شاید نقشه راه برخورد دولت با منتقدانش را تا حدودی برای همه و از همه مهم تر برای منتقدین بی سواد روشن کرد؛ جمله ای که هنوز هم حاشیه‌های بیان آن از سوی رئیس دولت یازدهم پایان نیافته است.

ادمه مطلب
عضویت در خبرنامه سایت
about-me
Home
archive
Donate
new-post